viber_image_2021-03-18_12-50-06

Mus rasite:

Karoliniškės, Sausio 13-osios g.

(Adresą tiksliname registracijos metu)

Visų kuro tipų variklių

kompiuterinė diagnostika

ir remontas. Vilniuje

Profesionali ir ilgametė patirtis. Gausite patarimų ir ilgalaikę priežiūrą.

KOMPIUTERINĖ DIAGNOSTIKA (VISIEMS AUTOMOBILIŲ MODELIAMS)

Kompiuterinė diagnostika atliekama naudojant specializuotas programas ir įrangą tikrinančią transporto priemonių techninę būklę. Kompiuterinė diagnostika leidžia greitai nustatyti gedimus elektroninėse sistemos dalyse – variklio valdymo modulis, pavarų dėžės modulis, pakabos modulis, stabdžių sistema ar oro kondicionavimo įranga. Diagnostikos metu gali būti taip pat patikrintas automobilio kilometražas, klaidų kodai ir techninio aptarnavimo istorija.

Dirbame ne vienus metus su kompiuterine autombilių diagnostika, siūlome aukštą paslaugų kokybę už patrauklią kainą.

Kompiuterinė automobilio diagnostika

Kompiuterinė benzininio variklio diagnostika

Kompiuterinė dyzelinio variklio diagnostika

Automatinės pavarų dėžės diagnostika

KOMPIUTERINĖs DIAGNOSTIKos svarba

 Šiais laikais automobiliuose – daug įvairių elektroninių darbo režimo daviklių ir laiku atlikus kompiuterinę diagnostiką galima anksčiau pastebėti ir užkirsti kelią būsimam gedimui.

Kiekviename automobilyje – elektroniniai kontrolės moduliai (pavyzdžiui variklio, ABS, vidaus įrangos ir kt. moduliai). Šie moduliai stebi daugybę automobilio komponentų veikimą. Kiekvienas komponentas veikia įprastu režimu. Kai komponento veikla sutrinka, elektroninis modulis gauna signalą ir Jūsų automobilio skydelyje užsidega įspėjimo lemputė. Jei transporto priemonė užsidegus lemputei važiuoja įprastai, vairuotojai linkę jos tiesiog nepaisyti, bet nepamirškite, kad ji praneša apie esamus ir būsimus gedimus.

Jei Jūsų automobilio prietaisų skydelyje atsirado pranešimas apie klaidą, suskubkite jos patikrinti.

atlikus kompiuterinę diagnostiką

Po kompiuterinės diagnostikos Užsakovą informuojame apie gedimus, jų požymius, paaiškiname priežastis, suderiname remonto eigą ir sąmatą. Tiktai Užsakovui sutikus, imamės remonto darbų:

KOMPIUTERINĖS DIAGNOSTIKOS PAGALBA

PADIDINKITE GALIĄ, SUMAŽINKITE KURO SĄNAUDAS

Kompiuterinė diagnostika taip pat gali būti naudojama automobilio skaitmeninės sistemos atnaujinimui. Tai leidžia atstatyti esamą automobilio kompiuterinę programinę įrangą, kad būtų ištaisytos klaidos ar atnaujintos automobilio funkcijos. Svarbu, kad automobilio kompiuteris visada būtų atnaujinamas ir veiktų optimaliai.

Tikslumas ir greitis

Naudojant kompiuterinę diagnostiką, galima greitai ir tiksliai nustatyti automobilio techninės būklės problemas. Diagnostikos įranga tiesiogiai bendrauja su automobilio kompiuterinėmis sistemomis, gaudama iš jų klaidų kodus ir kitą svarbią informaciją. Tai leidžia greičiau identifikuoti problemas ir imtis jų šalinimo.

Prevencinė priežiūra

Reguliariai atliekama kompiuterinė diagnostika gali padėti išvengti rimtesnių gedimų ateityje. Ji padeda nustatyti nedideles problemas, prieš jos tampa rimtais ir brangiai šalinamais gedimais. Tai – ypač svarbu siekiant ilginti transporto priemonės eksploatavimo laiką ir mažinti remonto kaštus.

Sisteminga analizė

Šiuolaikinės diagnostikos sistemos gali atlikti išsamų automobilio sistemų patikrinimą – nuo variklio ir transmisijos iki stabdžių ir oro kondicionavimo sistemų. Tai apima visapusišką automobilio būklės įvertinimą, padedantį užtikrinti jo saugumą ir efektyvumą.

Atnaujinimų galimybės

Dėl nuolatinės technologijų plėtros, diagnostinė įranga nuolat atnaujinama, kad atitiktų naujausius automobilių modelius ir jų technologijas. Taip pat, daugelyje servisų galima gauti išsamias ataskaitas apie automobilio būklę, kurios padeda vairuotojui suprasti reikalingas priežiūros priemones.

patirtis

metai
0

Ilgametė patirtis kompiuterinės diagnostikos srityje užtikrina aukštą gedimų nustatymo tikslumą, operatyvumą ir efektyvų automobilių remontą, suteikia žinių apie naujausias technologijas ir inovatyvius sprendimus.

Dirbame su visų markių automobiliais

Atliekame įvairių markių automobiliams: „BMW“, „Audi“, „Volkswagen“, „Opel“, „Mercedes“, „Fiat“, „Citroen“ ir t.t.

Automobilio kompiuterinės diagnostikos kaina

Kompiuterinės diagnostikos kainą galima nustatyti žinant automobilio markę, modelį ir problemos požymius. Kai kurių automobilių kompiuterinė diagnostika - sudėtingesnė.

visoms atliktoms paslaugoms suteikiame garantiją

Puikiai suprantame, kad gyvenime visko atsitinka netikėtai. 

Laikina garantija atliktoms paslaugoms suteikia klientams pasitikėjimą, kad bet kokie galimi gedimai po remonto darbų bus ištaisyti nemokamai per garantinį laikotarpį.

užsiregistruokite vizitui dabar

Susisiekite su mumis

Profesionali ir nuoširdi automobilių diagnostikos pagalba užtikrina tikslų gedimų nustatymą ir rekomendacijas jų šalinimui, garantuojant saugumą ir patikimą transporto priemonės veikimą.